KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922364
nr 1192 2364
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Fiskare. Signerad, daterad 1904. Olja på duk, 70x125 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:40:22
2/7 18:03:28
2/7 18:04:15